DEN RODIČŮ A PRARODIČŮ
publikováno: 27.02.2024
DEN RODIČŮ A PRARODIČŮ

Dne 20.2.2024 jsme se zapojili do další akce Hrdé školy DEN RODIČŮ A PRARODIČŮ.

Sešli jsme se v v tělocvičně, kde byli všichni ,,staříčkové a stařenky" (s berlemi i bez) a také ,,rodiče" usazeni na čestná místa na lavičkách. Celým programem provázely babičky Mária a Lojzinka, které s přítomnými dělaly rozhovory, ptaly se odkud přijeli, jak se jmenují a kterého žáka jsou prarodiči či rodiči. Poté následoval společný tanec prarodičů a rodičů a pak jsme si vyslechli dojemná slova o tom, jak si máme svých rodičů a prarodičů vážit, být jim za všechno vděční a dávat jim najevo, že je máme rádi a pomáhat jim.

Hosty programu byla zkušená dýdžejka babča Anča, která zajišťovala hudbu, naše dvorní fotografka Lenka S. a fotografka Terezka z Hrdé školy, které celou akci zdokumentovaly.

Všem přítomným moc děkujeme za účast a těšíme se na další setkání.

A. Fojtková, M. Koprovská

IMG_20240222_151218.jpg