POSLEDNÍ ZVONĚNÍ, VYŘAZENÍ DEVÁŤÁKŮ A PŘEDÁNÍ ŠTAFETY OSMÁKŮM
publikováno: 27.06.2024

POSLEDNÍ ZVONĚNÍ, VYŘAZENÍ DEVÁŤÁKŮ A PŘEDÁNÍ ŠTAFETY OSMÁKŮM

Dne 25.6. proběhlo v průběhu dopoledne POSLEDNÍ ZVONĚNÍ žáků deváté třídy. V různých převlecích a za zvuků trumpet, bubínků, chrastítek a jiných hluk vydávajících nástrojů se vydali s doprovodem své třídní učitelky do jednotlivých tříd, kde se s dětmi rozloučili a p. učitelkám předali pochvalný list.

Následně byli žáci deváté třídy sezváni do prostor Mezipatra, kde na ně už čekalo SLAVNOSTNÍ VYŘAZENÍ DEVÁŤÁKŮ. Odstartovalo krásným proslovem paní asistentky Moniky Koprovské, vystoupením mladších žáků a poté byli deváťáci panem ředitelem pasováni na středoškoláky. Paní zástupkyně a třídní učitelky Jana Lacová a Hana Kuřilová předaly šerpy, pamětní listy a pamětní medaile.

V návaznosti na to byli pasováni žáci osmé třídy na deváťáky a společně se svou třídní učitelkou Danou Holubovou převzali ,,štafetu,,.

Přejeme budoucím osmákům v příštím školním roce šťastnou ruku při výběru školy a úspěšné zvládnutí přijímacích zkoušek a našim deváťákům, ať se jim na střední škole a v životě moc daří a budeme doufat, že na naši školu budou rádi vzpomínat. A všem přejeme krásné prázdniny !

Andrea Fojtková a Monika Koprovská

fotogalerie zde: