Ozdravný pobyt - lyžařský výcvik Dolní Moravice
publikováno: 14.03.2022

Se skupinou 27 dětí jsme tedy vyrazili 13. března do oblasti Jeseníků. Ubytováni jsme byli v příjemném prostředí Wellness penzionu Eva v Dolní Moravici. Počasí bylo od prvního dne nádherné a za celé dva týdny jsme na obloze neviděli ani mráček. Výuka na svahu probíhala zpočátku v nedalekém ski areálu Čerťák a posléze ve větším ski areálu Karlov. Děti byly moc šikovné a už druhý den byli schopni všichni lyžaři i snowboardisté vyjet na lanovce a sjet bezpečně celý svah. Kromě lyžování si děti užily spoustu legrace v rámci večerních programů, při kterých plnily různé soutěžní úkoly a nechyběly ani tradiční diskotéky nebo filmové večery. O víkendu jsme vyrazili na celodenní výlet na Praděd a užívali si krásné slunečné výhledy na okolí. Pro načerpání sil jsme navštívili bazénové Wellness centrum v Bruntále. Tradičně pak byl ke konci druhého týdne pro žáky připravený závod ve slalomu. Poslední večer proběhlo vyhodnocení celého kurzu, vyhlášení výsledků závodu, bodování pokojů a děti byly odměněni diplomy a sladkostmi. Těšíme se na příští rok!

Mgr. Petra Horehleďová

fotogalerie zde: