Ozdravný pobyt pro žáky 1. stupně
publikováno: 28.03.2022

Naší škole byla poskytnuta účelová dotace z Fondu pro děti ohrožené znečištěním ovzduší z odboru ochrany životního prostředí Magistrátu města Ostravy.

"Odvážlivci" z 3., 4. a 5. tříd odjeli v pondělí 21. 3. na čtrnáctidenní pobyt na horskou chatu Mečová. Děti tráví pobyt ve vícelůžkových pokojích se společným sociálním zařízením. Strava je 5x denně včetně celodenního pitného režimu. Nyní máme již první týden za sebou. Byl věnován programu s názvem BO-HE-MA olympijské hry. Druhý týden bude pohádkový.

Počasí máme nádherné, každý den svítí sluníčko. Snažíme se být co nejvíce na čerstvém vzduchu. K tomu využíváme hřiště u chaty, do lesa chodíme hrát různé hry. Také jsme už měli výlet na Pustevny na stezku v oblacích. Zasloužený relax si děti užívají v sauně a vířivce několikrát týdně. Začátkem nového týdně nás čeká výlet do ZOO Zlín Lešná a do Dřevěného městečka v Rožnově pod Radhoštěm. Už se moc těšíme!

OSTRAVA!!!

Markéta Hlinková, Monika Koprovská, Renáta Pánková, Miroslava Faldýnová, Andrea Fojtková, Kateřina Vykoukalová, Lenka Rastočná, Dana Holubová

IMG_20220323_165255.jpg